SZLACHETNA PACZKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ

                                                               W BRAMCE

                                                               Listopad/grudzień 2009 roku

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

          

 

 

 

Od lewej: Klaudia Chmielewska, Amelia Chojnacka, Piotr Zygnerski i Krystian Tułowiecki.

Kwesta pieniędzy przeszła najśmielsze oczekiwania. Udało się nam zebrać 500,00 zł i całą tę kwotę przekazaliśmy na zakup tych produktów, których nie uzyskaliśmy od darczyńców. Kiedy zabraliśmy się do pakowania, okazało się, że mamy siedem kartonów imiennych i dziesięć zawierających artykuły codziennego użytku. Dobrze, że dysponowaliśmy dużym samochodem, żeby zapakować wszystkie siedemnaście kartonów i zawieźć do magazynku w Olsztynie, na ulicę Barczą.

To nie był nasz koniec akcji, ponieważ dzięki temu, że pani Agnieszka Ignatiuk i Joanna Andrzejczak włączyły się do akcji jako wolontariuszki, uzyskaliśmy możliwość zgłoszenia rodzin z naszego regionu do ogólnopolskiego banku rodzin, które potrzebują wsparcia. Już w niedługim czasie okazało się, że wszystkie 3 rodziny zostały wybrane przez darczyńców i otrzymały paczki tuż przed świętami. Dzięki takim akcjom i zaangażowaniu, spełniło się kilka marzeń dzieci i ich rodziców.

 

               

Uczestniczyliśmy także w podsumowaniu akcji ,,Szlachetna Paczka w Olsztynie, gdzie okazało się, że przygotowaliśmy największą paczkę w regionie warmińsko-mazurskim i udzieliliśmy wywiadu TV Olsztyn.

 

 

 

 

 

 Archiwum                                                                                                                                                                                                                                                                                              Strona startowa