WALENTYNKI 2012

 

 

W Dniu Świętego Walentego wszyscy poczuli  miłość w powietrzu, a zaczęło się od wspaniałego występu naszych małych aktorów. Grupa uczniów pokazała, jak doskonale można się bawić odgrywając scenki z wykorzystaniem starych i znanych wierszy naszych poetów.  Na scenie wystąpiły: Żuczek, Biedroneczka, Gąska, Żaba, Świnka i wiele innych postaci. Wykonanie publiczność oceniła bardzo wysoko, gromkim aplauzem.

 

        Następnie rozdane zostały kartki walentynkowe ze szkolnej poczty, których było w tym roku nadzwyczaj dużo. A  jury w tym czasie, oceniało walentynki wykonane przez całą klasę. Pierwsze miejsca zdobyły w swoich kategoriach klasy III i V. Gratulacje za pomysłowość i wykonanie!

      Kolejnym punktem programu były piosenki o miłości wykonywane przez chłopców i dziewczęta z wszystkich klas. Do wspólnego śpiewania przyłączyli się także, przybyli rodzice i pracownicy szkoły.

W przerwach między piosenkami odbywały się konkursy dla dzieci. Poznaliśmy  miłośników muzyki klasycznej. Chłopcy próbowali sprawdzić się w roli fryzjerów i wizażystów. A najmłodsi szukali swojej połówki serca.